Hotel *** Dworek Wapionka

Hotel *** Dworek Wapionka www.dworekwapionka.pl
tel. 56 498-82-33
Wczasowa 1
87-320 Górzno
kujawsko-pomorskie

DOLPAK Opakowania Przemysłowe

DOLPAK Opakowania Przemysłowe dolpak.eu
tel. 52 331-96-21
Wojska Polskiego 45
86-111 Gruczno
kujawsko-pomorskie

Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny w Bydgoszczy

TOWARZYSTWO WIEDZY POWSZECHNEJ ODDZIAŁ REGIONALNY W BYDGOSZCZY www.twp.edu.pl
Grunwaldzka 32
85-236 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie

Żywe Muzeum Piernika

Żywe Muzeum Piernika muzeumpiernika.pl
tel. 56 663-66-17
Rabiańska 9
87-100 Toruń
kujawsko-pomorskie

Kujawska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Inowrocławiu

KUJAWSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W INOWROCŁAWIU www.ksmino.pl
Kopernika 7
88-100 Inowrocław
kujawsko-pomorskie

Ogrody Markowe Marek Gollob

Ogrody Markowe Marek Gollob www.ogrody-gollob.pl
tel. 50 717-37-77
Saperów 254
85-542 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie

Hotel Amazonka Conference & SPA****

Hotel Amazonka Conference & SPA**** hotelamazonka.pl
tel. 54 230-01-00
Traugutta 5
87-720 Ciechocinek
kujawsko-pomorskie

Politech Sp. z o.o.

Politech Sp. z o.o. politech.pl
tel. 52 375-63-00
Jana Pawła II 79
86-031 Osielsko
kujawsko-pomorskie

Terapeutica Ośrodek Terapeutyczno-Szkoleniowy

Terapeutica Ośrodek Terapeutyczno-Szkoleniowy www.terapeutica.pl
tel. 50 102-41-05
Adama Mickiewicza 17/2
85-071 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie

Prosperita Dorota Liberadzka

Prosperita Dorota Liberadzka lokaah.pl
tel. 53 309-24-34
Dworcowa 10
85-009 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie

FHU Patryk Zieliński

FHU Patryk Zieliński patshop.pl
tel. 53 356-99-99
Wałowa 45
88-100 Inowrocław
kujawsko-pomorskie

Kapost Sp. z o.o.

Kapost Sp. z o.o. www.kapost.pl
tel. 52 388-26-98
Parkowa 6
89-400 Sępólno Krajeńskie
kujawsko-pomorskie

Hair Atelier Hanna Czerwińska

Hair Atelier Hanna Czerwińska www.hairatelier.com.pl
tel. 60 512-10-05
Gajowa 82
85-708 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie

PHU Multi-Finish Bartłomiej Mochalski

PHU Multi-Finish Bartłomiej Mochalski izolacja-dach.pl
tel. 79 028-39-97
Kopernika 9a
88-100 Inowrocław
kujawsko-pomorskie

VitroGen Sp.j.

VitroGen Sp.j. vitrogen.eu
tel. 52 325-00-00
Dąbrowa 6
85-147 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie

BKT Elektronik

BKT Elektronik www.bkte.pl
tel. 52 363-63-86
Łochowska 69
86-005 Białe Błota
kujawsko-pomorskie

Kancelaria adwokacka A. Domek

Kancelaria adwokacka A. Domek adwokatdomek.pl
tel. 79 432-68-88
Gdańska 83
85-005 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie

Sekretariat Biura Organizacyjnego Konkursu "Modernizacja Roku"

Sekretariat Biura Organizacyjnego Konkursu "Modernizacja Roku" www.modernizacjaroku.org.pl
tel. 52 323-07-17
Hetmańska 38
85-039 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie

Your Sofa

Your Sofa yoursofa.pl
tel. 72 841-84-27
Polna 8D/6
87-100 Toruń
kujawsko-pomorskie

PPHU Pawal Paweł Urbański

PPHU Pawal Paweł Urbański sklep-pawal.pl
tel. 79 612-65-65
Grunwaldzka 235
85-438 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie

Metalmex-Instal

METALMEX-INSTAL metalmex.pl
tel. 54 231-46-60
Łęgska 3
87-800 Włocławek
kujawsko-pomorskie

ZPU ROMEX Sp. z o o.

ZPU ROMEX Sp. z o o. trainer.net.pl
tel. 52 323-07-12
Hetmańska 38
85-039 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie

Homena

tel. 52 516-34-44
Łęczycka 59
85-737 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie

Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalnych Tartak

STOWARZYSZENIE INICJATYW KULTURALNYCH TARTAK stowarzyszenie-tartak@logspot.com
Broniewskiego 4 /141
87-100 Toruń
kujawsko-pomorskie

P.H. Świetlik

P.H. Świetlik mlamp.pl
tel. 50 402-35-75
Witosa 4
87-800 Włocławek
kujawsko-pomorskie

Green Touch

Green Touch greentouch.pl
tel. 78 825-78-84
Fordońska 353/8
85-790 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie

EKO-MONT s.c.

EKO-MONT s.c. eko-mont.pl
tel. 52 379-82-18
Żeglarska 111
85-545 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie

Regenemed Wojciech Pepłoński

Regenemed Wojciech Pepłoński www.regenemed.pl
tel. 57 767-46-82
Mochle 7
86-014 Sicienko
kujawsko-pomorskie

Kafra

tel. 52 345-34-96
Przemysłowa 22
85-758 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie

Vitroflora Grupa Producentów spółka z o.o.

Vitroflora Grupa Producentów spółka z o.o. www.vitroflora.pl
tel. 52 326-20-10
Trzęsacz 25
86-022 Dobrcz
kujawsko-pomorskie

Inbras Sarbinowscy SP.J.

Inbras Sarbinowscy SP.J. www.inbras.com.pl
tel. 52 524-00-41
Transportowca 13
88-100 Inowrocław
kujawsko-pomorskie

Hortus Michał Lewandowski sp. z o.o.

Hortus Michał Lewandowski sp. z o.o. domyprefabrykowane.com
tel. 52 348-71-50
Bydgoska 33
89-200 Zamość
kujawsko-pomorskie

ALCON-SYSTEMS s.c.

ALCON-SYSTEMS s.c. www.alcon-sklep.pl
tel. 60 499-01-73
Śniadeckich 37
85-011 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie

Dom Legend Toruńskich

Dom Legend Toruńskich domlegend.pl
tel. 56 621-07-14
Szeroka 35
87-100 Toruń
kujawsko-pomorskie

Aligo Sp z o o

ALIGO SP Z O O www.aligo.pl
Waryńskiego 32-36
86-300 Grudziądz
kujawsko-pomorskie

Auto-Franczak

Auto-Franczak www.auto-franczak.pl
tel. 60 282-08-20
Czapla 5
85-437 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie

Murix Kancelaria Rachunkowo Prawna Sp z o o

MURIX KANCELARIA RACHUNKOWO PRAWNA SP Z O O www.murix.pl
Wielki Rów 40B
87-100 Toruń
kujawsko-pomorskie

Zaremba International Academy

Zaremba International Academy zaremba-academy.com
tel. 60 582-81-58
Chełmżyńska 12
85-459 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie

Drew-Trans II Zenon Wrzeszcz i wspólnicy Sp. z o.o.

Drew-Trans II Zenon Wrzeszcz i wspólnicy Sp. z o.o. www.drewtrans.pl
tel. 52 397-62-95
Składowa 12
89-620 Chojnice
kujawsko-pomorskie

Parkiet studio

tel. 69 861-47-51
Nowotoruńska 6a
85-840 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie

Antyki Krasińskiego

Antyki Krasińskiego antyki-krasinskiego.pl
tel. 60 509-28-29
Krasińskiego 19
85-008 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie

Wal-Mar

tel. 52 342-62-01
Inwalidów 3
85-749 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie

Addsoft Sp z o o

ADDSOFT SP Z O O www.addsoft.com.pl
Bukowa 27
87-100 Toruń
kujawsko-pomorskie

Wema Trade s.c.

Wema Trade s.c. wematrade.pl
tel. 56 639-00-75
Olsztyńska 68
87-100 Toruń
kujawsko-pomorskie

P.P.H.U. SPIROWENT Marek Bubała

P.P.H.U. SPIROWENT Marek Bubała spirowent.com.pl
tel. 52 387-15-56
Garbary 6
86-050 Solec Kujawski
kujawsko-pomorskie

Caya Design Group Sp. z o.o.

Caya Design Group Sp. z o.o. www.cayadesign.com
tel. 56 621-95-60
Szosa Chełmińska 166
87-100 Toruń
kujawsko-pomorskie

Hotel Zawisza

Hotel Zawisza hotel-zawisza.pl
tel. 52 588-09-00
Gdańska 163
85-915 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie

KOLBUD Sp. z o.o.

KOLBUD Sp. z o.o. www.kolbud.pl
tel. 52 345-28-55
Żurawia 1
86-031 Myślęcinek
kujawsko-pomorskie

ArpolMeble

tel. 52 584-81-69
Jagiellońska 94A
85-140 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie

Arta

tel. 52 348-41-78
Skłodowskiej-Curie 17
85-088 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie